WS-TRADE jest prężnie rozwijajacą się firmą.

Założyciel początkowo w pojedynkę zajmował się działalnością handlową, obecnie, po zmianie siedziby, zatrudniamy kilkadziesiąt wykwafilikowanych i doświadczonych w posługiwaniu się językami obcymi osób. Razem tworzymy solidną firmę prowadzącą działalność handlową na rynku zbóż i innych produktów rolnych, nawozów oraz paliw kopalnych i ekologicznych.

Specjalści z  WS-TRADE posiadają wieloletnie doświadczenie w branży oraz doskonałą wiedzę w zakresie przepisów dotyczących handlu międzynarodowego. Obrót towarów prowadzony jest zarówno na rynku wewnętrznym, jak i na rynkach zewnętrznych, w granicach, oraz poza Unią Europejską.

WS-TRADE oferuje wiele form współpracy handlowej, począwszy od jednorazowych umów po długoterminowe kontrakty. Jednakże głównym celem firmy jest oferowanie produktów najwyższej jakości oraz zapewnienie naszym Klientom najlepszej obsługi.

Jesteśmy również importerem zboża z Rosji, Kazachstanu, Uzbekistanu oraz Ukrainy które to sprowadzone drogą kolejową przeładowywane jest na samochody i dostarczane we wskazane miejsce na terenie Polski jak również poza jej granicami. Istnieje ponadto możliwość dostarczenia imoportowanego zboża bezpośrednio na wagonach do portów na terenie Europy jak i nad Morzem Czarnym

 

Nasza firma jest posiadaczem certyfikatu GMP+ B3 (2007) handel, skup, magazynowanie i przeładunek oraz certyfikatu  zgodności na produkty ekologiczne

Dostawcom stawiamy wysokie wymagania jakościowe.

A jeżeli rzetelność budzi jakiekolwiek wątpliwości nie współpracujemy z danymi podmiotami.

Posiadamy biuro handlowe w Puławach oraz własną bazę magazynową w Końskowoli w województwie lubelskim.

Szanujemy naszych Kontrahentów, dlatego ograniczamy czas realizacji każdego zadania do minimum.

W związku z ciągłym rozwojem i powiększaniem obszaru działalności stale poszukujemy nowych partnerów handlowych. Możesz zostać jednym z nich już dziś.

W celu zapoznania się z naszą aktualną ofertą prosimy o kontakt telefoniczny z wybranym działem. www.wstrade.pl/kontakt